Savarankiškos auklių paieškos – be galvos skausmo

Sulaukėme šiltos vasaros – ne tik išsvajotų atostogų, kai visa šeima gali leisti laiką su vaikais, bet ir tinkamiausio meto pasirūpinti, kas prižiūrės mūsų mažylius nuo rudens. Auklės ieškoti verta pradėti jau vasaros pradžioje, nes rudeniop pasirodys, kad visos patyrusios auklės jau turi darbus.

 

Kurdami šį tinklalapį, nuolat galvojome – kaip padėti sau ir kitiems tėvams greitai ir paprastai išsirinkti pagalbininkes, o auklėms – susirasti trokštamą darbą, todėl Jūsų patogumui įdiegėme įvairių paieškas lengvinančių ir spartinančių įrankių ir galimybių:

 

Žemėlapis matuoja atstumus nuo tėvelių iki auklių gyvenamos vietos, todėl leis pasirinkti auklę/darbo vietą kuo arčiau: savame kvartale, tame pačiame priemiestyje, ar visai šalia namų ir taip visiems sutaupyti laiko bei lėšų.  Jei naršyklė dar nenustatė Jūsų adreso automatiškai – ne problema: laukelyje „Jūsų buvimo vieta“ spustelėkite žodį „Redaguoti“ ir įveskite pageidaujamą adresą. Pasirinkę rūšiavimo funkciją „Arčiausiai Jūsų“, gausite auklių sąrašą/darbo pasiūlymus, kurie bus išrikiuoti pagal atstumą nuo Jūsų pasirinkto adreso.

 

Įvairūs filtrai padės labai sutrumpinti auklių/darbo pasiūlymų sąrašą, o rūšiavimo galimybės  –  pirmiausiai skaityti tas anketas, kurios Jums tinka labiausiai, pvz.: atsirinkti  naujai prisijungusias aukles arba pageidaujančias mažiausio valandinio atlygio.

 

Jei šiuo metu tinkamos auklės dar neradote, užsiprenumeruokite paieškos kriterijus ir mes jums pranešime, kai tik atsiras Jūsų reikalavimus atitinkanti auklė. Tereikia nustatyti tinkamus filtrus, pavyzdžiui, Vilnius, visą dieną, 7.00-18.00 val., ir tinklapio dešinėje pusėje paspausti mygtuką „Prenumeruoti paiešką“.

 

Auklių sąraše galite pasižymėti jus sudominusias aukles ir grįžti prie jų anketų vėliau, jas palyginti, atsirinkti tinkamiausias. Pasižymėtas/įsigytas auklių anketas rasite savo Profilyje, taip pat ir savo skelbimus, kredito istoriją bei prenumeratą.

 

Auklėms norime priminti, kad nepamirštumėte savo anketą „paslėpti“, kai tik susirandate darbą. Antraip, Jūsų anketą matantys tėveliai tik veltui išleis pinigus, įsigydami kontaktus.  Paslėptą anketą galėsite aktyvinti bet kada vėliau, kai tik vėl ieškosite auklės darbo.

 

Tikime, kad šis tinklalapis bus geras pagalbininkas, ruošiantis naujam darbų, darželių ir mokyklų sezonui.


Leiskitės į sėkmingas auklės paieškas su  JusuAukles.lt, ir tegul  ilgas bus tik Jūsų reikalavimų sąrašas.