D.U.K.

Kaip registruotis portale?

Neprisijungę prie portalo vartotojai gali skaityti auklių anketas bei tėvelių skelbimus, tačiau negali gauti kontaktinių duomenų susisiekti su dominančiu asmeniu,. Registracijos metu reikia pateikti savo vardą. pavardę ir elektroninio pašto adresą, iš šių duomenų portalo lankytojai matys tik jūsų vardą ir pirmąją pavardės raidę, elektroninio pašto adresas nebus atskleidžiamas.

 

Kaip tėvai/auklės su manimi susisieks?

Norint įdėti auklės anketą/darbo skelbimą bus prašoma įvesti jūsų telefono numerį, kuriuo jūs gausite sms pranešimą su kodu, kurį įvesite atitinkame laukelyje portale ir taip aktyvinsite anketą. Jūsų telefono numeris bus suteikiamas tik jūsų anketa/skelbimu susidomėjusiems asmenims. Elektroninio pašto adresas nebus suteikiamas kaip kontaktinė priemonė.

Patvirtinti telefono numerį reikia taip:

1. Įvesti savo telefono numerį taip, kaip parašyta "+3706..." ir spausti mygtuką "siųsti kodą";

2. Sms žinute į telefoną gautą kodą įvesti į žemiau esantį langelį ir spausti "patvirtinti".

 

Kam reikalingas mano elektroninio pašto adresas?

Registracijos metu nurodytu elektroninio pašto adresu bus siunčiamos priminimo bei patvirtinimo žinutės. Taip pat jūs galite užsisakyti auklių paieškos prenumeratą, kurios pagalba gausite pranešimus apie atsiradusias naujas auklių anketas, atitinkančias jūsų paieškos kriterijus (nustatytus filtrus). Registracijos metu į jūsų elektroninį paštą bus atsiųsta patvirtinimo nuoroda,  kurią jūs privalote aktyvuoti per dvi dienas, kitaip jūsų duomenys portale negalios.

 

Kokia yra anketos įdėjimo/skelbimo kaina?

Pildyti anketas/dėti auklių paieškos skelbimus galite NEMOKAMAI.

 

Kokia yra kontakto gavimo kaina/kaip įsigyti?

Jei jūs susidomėjote auklės anketa/darbo pasiūlymu, spauskite mygtuką „Susisiekti“, kiekvienas kontaktas (1 telefono numeris) kainuoja 5 taškus. Kiek taškų įsigyti galite nuspręsti jūs, tačiau kuo daugiau taškų perkate vienu metu, tuo daugiau litų jūs sutaupote. Jei jūs portale lankotės pirmą kartą ir taškų savo sąskaitoje neturite, būsite nukreipti į taškų papildymo puslapį, kuriame galėsite įsigyti taškų apmokėdami už juos banko pavedimu arba sms žinute. Kiekvienam naujam vartotojui dovanojame 10 taškų!

 

Kaip sužinoti, kiek taškų aš turiu?

Jūsų taškai ir visos atliktos operacijos su jais yra saugomos jūsų profilio skiltyje „Kredito istorija“. Į Profilį galite patekti prisijungę prie portalo ir atsistoję ant jūsų prisijungimo vardo viršutiniame dešiniajame kampe. 

 

Ar saugu įsigyti taškus?

Atsiskaitymas už taškus yra visiškai saugus, atliekamas per mokėjimai.lt.  Portalas jusuaukles.lt nesaugo jokių duomenų susijusių su jūsų banko sąskaita. Saugomi duomenys tik apie įsigytų/panaudotų taškų kiekį. 

 

Kaip žinoti, ar auklė vis dar laisva?

Visos auklės, kurias matote savo paieškoje turėtų būti laisvos. Jei jūs sumokėjote už kontaktą, kuris buvo neteisingas, praneškite mums paspaudę nuorodą „Pranešti apie neteisingus kontaktus“, esančią auklės anketoje  po mygtuku „Susisiekti“, arba jūsų Profilio skiltyje „Įsigyti auklių kontaktai. Mes išsiaiškinsime situaciją ir jai pasitvirtinus grąžinsime jums taškus.

 

Ką daryti, jei aš susiradau auklės darbą/auklę?

Susiradus auklės darbą/auklę, jūs privalote „paslėpti“ savo CV/darbo skelbimą. Labai svarbu tai padaryti iš karto, kad jūsų kontaktai daugiau nebūtų perkami kitų susidomėjusių vartotojų. Paslėpti savo auklės CV galite nuėję į savo profilio skiltį „Mano CV“, paslėpti/ištrinti skelbimą galite nuėję į savo profilio skiltį „Mano skelbimai“. Auklės anketos vartotojai patys ištrinti negali, todėl jei norite visiškai panaikinti savo duomenis portale, informuokite mus info@jusuaukles.lt.

 

Ar saugu įvesti gyvenamosios vietos adresą?

Adresas įvedamas tik tam kad apskaičiuoti atstumą nuo jūsų iki anketą/skelbimą pildžiusio asmens. Tai jums labai padės ieškant darbo savo rajone ar renkantis auklę, kuri iki jūsų galės ateiti pėsčiomis. Jūsų adresas nėra rodomas kitiems vartotojams, rodomas atstumas iki jūsų, todėl tikslios gyvenamosios vietos niekas nustatyti negalės.

 

Esu registruotas vartotojas bet pamiršau savo prisijungimo duomenis

Jei pamiršote slaptažodį, galite atnaujinti savo prisijungimo duomenis paspaudę nuorodą „Ar jūs pamiršote slaptažodį“ kurią matysite prisijungimo lange neteisingai suvedus slaptažodį. Nurodytu elektroninio pašto adresu bus išsiųsta informacija apie slaptažodžio keitimą, sekite instrukcijas.

 

Kaip galiu pasidalinti pastebėjimais, užduoti klausimus portalo administratoriams?

Mes dėkingi už jūsų pastabas, komentarus ir džiaugsimės galėdami padėti atsakydami į jūsų klausimus: rašykite mums info@jusuaukles.lt