Apie portalą

JusuAukles.lt – unikali paslauga Lietuvoje, kuri suteikia galimybę maksimaliai greitai susirasti tinkamiausią auklę vaikui, o auklei – darbą savo kvartale, priemiestyje, ar visai šalia namų.

 

Kurdami šį portalą jau buvome patyrę, kaip sudėtinga patiems susirasti tinkamą auklę savo mažyliams, kiek laiko ir jėgų atima gausybės skelbimų peržiūra ir atranka. Tuomet labai pasigedome patogios interneto svetainės, kurioje  savarankiškai auklės ieškanti šeima ir darbo ieškanti auklė  “po vienu stogu” galėtų  lengvai ir greit surasti vieni kitus.  Taip norėjosi negaišti  brangaus šeimos laiko  ir skaityti tik tuos skelbimus, kurie atitinka konkrečius kriterijus ir poreikius.

 

Štai tada ir  užsibrėžėme – padėsime sau ir kitiems tėvams greitai ir paprastai išsirinkti pagalbininkes, o auklėms – susirasti trokštamą darbą!

 

Kviečiu ir Jus prisijungti prie laimingų šeimų, kurios jau bendradarbiavo su portalu jusuaukles.lt, ir išsirinkti geriausią pagalbininkę, kuri atitiks Jūsų  pageidavimus, poreikius ir lūkesčius, o svarbiausia – atras raktą į vaiko širdį.  

 

Pasirūpinkite savo šeima kartu su jusuaukles.lt!  Registruokitės šiandien ir gaukite nemokamų taškų 2 auklių ar tėvelių kontaktams įsigyti!